Mogućnosti za karijeru

Otključajte svoj potencijal

Ponosimo se time što smo odlična organizacija za koju treba raditi. Pored globalne perspektive, imamo prijateljsku kulturu i priliku da učimo i rastemo unutar grupe. Nastojimo da uskladimo interese, veštine i jedinstvene talente naših ljudi sa mogućnostima koje

  • Tražimo ljude koji poseduju kreativan i inovativan duh i koji su posvećeni postizanju najboljeg rezultata.
  • Ljudi koji pozdravljaju i prihvataju izazove, ostvaruju ciljeve i imaju dovoljno iskustva u industriji aluminijuma.
  • Tražimo ljude sa strašću,  poštovanjem i radnom etikom.

Job Openings

Department
Production
Magoula, Attikis

H Cosmos Aluminium, πρότυπη μονάδα διέλασης αλουμινίου αναζητά υποψήφιους, για τις εγκαταστάσεις της στη Μαγούλα - ΕΤΕΜ, με όρεξη για δουλειά και επαγγελματισμό για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων

// Εργαζόμενοι Παραγωγής

// Ηλεκτρολόγοι

// Μηχανικοί

Με κύρια καθήκοντα:

Την εύρυθμη και απρόσκοπτη λειτουργία του πόστου ευθύνης του σύμφωνα με τα πρότυπα ασφαλείας και ποιότητας της εταιρίας.

Προφίλ υποψηφίου:

  • Βασική μόρφωση.
  • Γνώση Αγγλικών επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη.
  • Προηγούμενη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη.
  • Για τους άντρες υποψηφίους εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Προσφέρονται:

  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα από τα πιο σύγχρονα εργοστάσια διέλασης της Ευρώπης .
  • Συνεχής εκπαίδευση πάνω σε τελευταίας τεχνολογίας μηχανολογικό εξοπλισμό διέλασης προφίλ αλουμινίου.
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας με ομαδικό πνεύμα
  • Προοπτικές εξέλιξης.
  • Ανταγωνιστικές αποδοχές αναλόγως προσόντων.
  • Bonus παραγωγικότητας αλλά και επιπλέον παροχές.
  • Πρόσθετη ιδιωτική ασφάλιση κατά ατυχημάτων με 24ωρη κάλυψη.

Όλες οι αιτήσεις εκδήλωσης ενδιαφέροντος θα θεωρηθούν απόλυτα εμπιστευτικές.

Department
Sales
Sales Representative
Larisa, Greece

Η ΕΤΕΜ Α.Ε. επιθυμεί να καλύψει τη θέση Sales Representative στις εγκαταστάσεις της εταιρείας μας στη Λάρισα.

Κύριες Αρμοδιότητες

  • Υπευθυνότητα για την επίτευξη στόχων που έχουν τεθεί από την Εταιρεία στην περιοχή ευθύνης του.
  • Διαχείριση του χαρτοφυλακίου της περιοχής ευθύνης του.
  • Δημιουργία, ανάπτυξη και διατήρηση επιχειρηματικών και πελατειακών σχέσεων.
  • Υπεύθυνος για την είσπραξη τυχόν ανοιχτών υπολοίπων των πελατών, βάσει της πιστωτικής πολιτικής της Εταιρείας.
  • Ανάλυση των δυνατοτήτων της αγοράς στην περιοχή ευθύνης του, παρακολούθηση πωλήσεων και σύνταξη αναφορών.
  • Συχνή επικοινωνία με πελάτες και κατασκευαστές αναφορικά με τεχνικές παρατηρήσεις και βελτιώσεις.

Απαιτούμενα προσόντα

  • Πτυχίο σχολής τεχνολογικής κατεύθυνσης.
  • Άριστες ικανότητες πωλήσεων, επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης.
  • Δυνατότητα δημιουργίας παρουσιάσεων προσαρμοσμένες στις ανάγκες του εκάστοτε πελάτη.
  • Ικανότητα διαχείρισης σύνθετων ζητημάτων κι αναγκών.
  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου και οργανωτικές δεξιότητες.
  • Γνώση MS Office.
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.
  • Καλή γνώση Αγγλικών.

Η Εταιρεία προσφέρει

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Ιδιωτική ιατροφαρμακευτική κάλυψη.
  • Συνεχή εκπαίδευση, βελτίωση  και ανάπτυξη των προσόντων.
  • Ευκαιρίες εξέλιξης σε έναν δυναμικό και συνεχώς αναπτυσσόμενο διεθνή όμιλο.

Job application form

THe fields with (*) are required.

Η ΕΤΕΜ σας πληροφορεί ότι μέρος των δεδομένων που παρέχονται εθελοντικά σε αυτήν την ανακοίνωση είναι απόρρητα και υπάγονται σε διαχείριση ειδικής προστασίας, σύμφωνα με τους κανονισμούς 2016/679 και την πράξη προστασίας προσωπικών δεδομένων. Τα παρεχόμενα προσωπικά δεδομένα θα υποβληθούν σε επεξεργασία για την επίτευξη επιτρεπόμενων από τους νόμους σκοπούς που σχετίζονται με την τρέχουσα ανακοίνωση, καθώς και για την επίτευξη του νομικού συμφέροντος του διαχειριστή των προσωπικών δεδομένων. Η ETEM επεξεργάζεται, αποθηκεύει και χρησιμοποιεί τα προσωπικά δεδομένα που παρέχονται εθελοντικά, σύμφωνα με τους όρους που προβλέπονται από τη νομοθεσία ,και εγγυάται την ασφάλεια και το απόρρητό σας. Σας ενημερώνουμε ότι συμφωνείτε η ΕΤΕΜ να παρέχει τα προσωπικά δεδομένα στις αρχές και κυβερνητικούς θεσμούς ή τρίτες πλευρές, όταν αυτή η υποχρέωση επιβάλλεται από το νόμο ή είναι απαραίτητη για την υλοποίηση των δικαιωμάτων και των νομικών συμφερόντων σας ως συμμετέχοντες σε μια επιλογή και για πιθανή μελλοντική δημιουργία εργασιακών σχέσεων. Σε συμμόρφωση με τους εσωτερικούς κανόνες της ΕΤΕΜ, διατηρείται το δικαίωμα πρόσβασης και διόρθωσης των προσωπικών σας δεδομένων, το δικαίωμα διαγραφής, καθώς και το δικαίωμα ένστασης κατά την επεξεργασία, παροχή και αποκάλυψη των προσωπικών σας δεδομένων για διαφορετικούς σκοπούς από τους αναφερόμενους εδώ.